AKTUALNOŚCI

Stalinwest Sp. z o.o. - konstrukcje stalowe, materiały budowlane
31 sierpnia 2020r.
MPEC Kortowo

W sierpniu 2020r. podpisaliśmy umowę na realizacje konstrukcji stalowych w obrębie kanałów spalin na Miejskim Przedsiebiorstwie Energetyki Cieplnej w Olsztynie.

Realizacja ta obejmuje m.in.

- dostawę i montaż kanałów spalin części szczytowej i podstawowej
- dostawę i montaż podpór i estakad
- dostawę i montaż podestów obsługowych
25 maj 2020r.
Hala rozkroju szkła - Investprofil

Obudowa hali płytami warstowymi jest już na ukończeniu. Kolejny etap prac to montaż orynnowania i obróbek
30 marca 2020r.
Hala rozkroju szkła - Investprofil

Dalszy ciąg prac montażowych
18 marca 2020r.
Hala rozkroju szkła - Investprofil

W połowie marca rozpoczęliśmy prace montażowe na obiekcie halowym firmy Investprofil
Do naszego zakresy należy:
- montaż konstrukcji stalowej
- montaż płyt warstwowych obudowy dachu oraz ścian
- montaż orynnowania oraz obróbek


6 grudnia 2019r.
Finalny wygląd wieży widokowej w Różance2 grudnia 2019r.
Montaż konstrukcji stalowej wieży w Różance jest na ukończeniu. W końcowych dniach listopada, przy pomocy dźwigu, udało się zamontować dach oraz instalacje odgromową.

Obecnie z zakresu naszych prac pozostało wykonanie wypełnienia podestów oraz barierek, a także niewielkie prace wykończeniowe.


14 listopad 2019r.
Prowadzimy obecnie prace nad montażem konstrukcji wieży widokowej w m. Różanka koło Wiśniowej.

Ostateczna wysokość wieży to 14,70 m. Jej konstrukcja nośna składa się z czterech slupów o profilu rurowym oraz podestów, stanowiacych również tarasy widokowe, na wysokości 4m, 7m oraz 10m. Założono wykończenie wieży deskami modrzewiowymi jako - podesty, wypełnienie balustrad, poszycie dachu.
Konstrukcja wiezy została wytworzona na naszym zakładzie.


20 sierpień 2019r.
Nasza firma prowadzi również prace projektowe oraz realizuje budowy w systemie "Zaprojektuj i zbuduj"

Zapraszamy do współpracy


16 maj 2019r.
Hala FA Krosno obecnie jest już w pełni przygotowana na przyjęcie maszyn
30 kwiecień 2019r.
Nasza firma prowadzi obecnie prace w pobliżu krośnieńskiego lotniska, gdzie w ten weekend odbywać się będą XX Międzynarodowe Górskie Zawody Balonowe. Obiekt wykonywany przez naszą firmę dla firmy LAMINEX poznacie po niebieskich banerach na ogrodzeniu. Zapraszamy do współpracy oraz życzymy udanego weekendu majowego !

3 kwiecień 2019r.
W dniu dzisiejszym Nasza firma zakończyła prace w ramach inwestycji: „Przebudowa i rozbudowa budynku produkcyjnego z częścią socjalno-biurową (budynek W1/W1A) o halę produkcyjną (W1B) z zapleczem higieniczno-sanitarnym” dla zakładu produkcyjnego FA Krosno.


    Na budowie rozpoczętej w lipcu 2018r. pełniliśmy funkcję Generalnego Wykonawcy. Jako firma służyliśmy pomocą na etapie projektowym, jednak główną naszą rolą była koordynacja, terminowość i prawidłowe wykonanie wszystkich prac, począwszy od symbolicznego pierwszego wbicia łopaty, aż do ostatnich prac obróbkowych.

Pośród naszych obowiązków jako GW na budowie możemy wyszczególnić:
- wykonanie prac ziemnych i fundamentowych, wykonanie podwalin, wraz z hydroizolacją oraz izolacja termiczną.
- stalowa konstrukcja nośna z zimnogiętych profili skręcanych, wraz z obudową w systemie blacha -wełna – blacha, wraz z łącznikiem pomiędzy istniejącą, a nowoprojektowaną halą.
- dach hali wykonany w systemie blacha – wełna – membrana, montaż łukowych świetlików dachowych.
- prace murowe – ściana p.poż pozwalająca na spełnienie wymagań p.pożarowych oraz środowiskowych wynikających z bliskiego położenia sąsiednich budynków.
- wykonanie stabilizacji pod posadzkę.
- posadzka przemysłowa zbrojona włóknami rozproszonymi.
- przebudowa istniejącego budynku – dostosowanie do aktualnych norm p.poż, w związku z połączeniem z nowoprojektowaną halą i koniecznością zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa pożarowego.
- dostawa i montaż bram oraz drzwi, standardowych oraz przeciwpożarowych.14 marzec 2019r.
Przygotowanie do odbioru hali FA Krosno.


    Prace na terenie zakładu FA Krosno zmierzają ku odbiorowi. Obecnie prowadzimy prace wykończeniowe.7 marca 2019r.
Odbiór konstrukcji stalowej na hali LAMINEX.


    Początkiem marca nastąpił odbiór konstrukcji oraz obudowy hali firmy LAMINEX.

Obiekt zaprojektowany został jako hala dwunanowa, konstrukcja nośna wykonana jest w całości z profili gorącowalcowanych. Obudowę wykonano z płyt warstwowych w układzie poziomym.28 luty 2019r.
Jako firma mierzymy wysoko.


    Obecnie zakończyliśmy wszystkie prace prowadzone na dachu hali FA Krosno.

Poniżej zdjęcia wykonanych prac wraz z otaczającym krajobrazem.

8 luty 2019r.
Zima na budowie- dla niektórych problem, dla innych wyzwanie.


    Pomimo niesprzyjających warunków pogodowych, roboty budowlane na kontraktach obsługiwanych przez Stalinwest posuwają się naprzód!

Nasz cel - zachowanie jakości oraz wywiązanie się z umowy w terminie - czytaj ZADOWOLENIE KLIENTA. To dla nas największa wartość. Staramy się dotrzymać wygórowanym wymaganiom Klienta. Staramy się je przekroczyć! Wspomagamy Klienta w całym okresie inwestycyjnym - od obsługi doradczej podczas wyboru optymalnych rozwiązań (okres przed ofertowaniem) do przekazania kluczy do gotowego obiektu. Poniżej zdjęcia z naszych aktualnych realizacji.1 luty 2019r.
Rozbudowa hali 4x4


    Fabryka 4x4 po raz kolejny zdecydowała się na współprace z Naszą firmą. Istniejący obiekt został wykonany przez naszą firmę w roku 2016, obecnie prowadzimy rozbudowę o kolejną nawę.

Aktualnie zakończone zostały prace żelbetowe, wykonana została konstrukcja stalowa wraz obudową.

28 styczeń 2019r.
Postęp prac na obiekcie Laminex


    Obecnie na budowie hali Laminex prowadzone są prace nad obudową hali, oraz montażem stolarki okiennej.21 styczeń 2019r.
Wykonanie posadzki na obiekcie FA Krosno


    W trzecim tygodniu nowego roku rozpoczęto prace nad wykonaniem posadzki na hali.

Równolegle do prac nad posadzką odbywał się montaż estakady przeznaczonej na przeprowadzenie instalacji z istniejącego budynku do nowowybudowanego, oraz obróbki na zamonowanych bramach i drzwiach.11 grudzień 2018r.
Ocieplenie hali FA Krosno


    Rozpoczęto prace nad ociepleniem hali, obecnie ściany oraz dach pokrywane są wełną mineralną. Pokrycie hali rozwiązane jest w technologii blacha-folia-wełna- blacha.

Ukończone zostały prace przy montażu konstrukcji oraz pokryciu blachą łącznika

W dalszej kolejności prace na hali skupione zostaną na wykonaniu świetlików oraz posadzki.

19 listopad 2018r.
Montaż obudowy na FA Krosno


    Na obiekcie FA Krosno rozpoczął się etap montażu obudowy ściennej.

Kolory elewacji firmy skupiać się będą na dwóch odcieniach szarosci oraz czerwieni, nawiązującej do koloru loga firmy FA

30 październik 2018r.
Montaż konstrukcji na FA Krosno


    Dalszy ciąg montażu konstrukcji na obiekcie FA Krosno15 październik 2018r.
Rozpoczęcie montażu konstrukcji Laminex.


    Początkiem października 2018 rozpoczął się montaż konstrukcji stalowej na obiekcie Laminex, obsługiwanym przez naszą firmę.8 październik 2018r.
Rozpoczęcie montażu konstrukcji FA Krosno.


    Rozpoczął się montaż konstrukcji stalowej na FA Krosno.5 październik 2018r.
Postęp prac Fabryka 4x4 .


    Rozpoczął się montaż konstrukcji stalowej na jednym z obiektów, obsługiwanych przez naszą firmę.


1 lipiec 2018r.
Rozpoczęcie budowy hali FA Krosno.


    Nasza spółka objęła Generalne Wykonastwo nad projektem rozbudowy firmy FA Krosno. Prace obejmować będą budowę nowej hali oraz wykonanie łącznika pomiędzy nowym a istniejących budynkiem.20 czerwiec 2018r.
Rozpoczęcie budowy hali dla firmy Laminex.


    Nasza spółka realizuje projekt budowy hali dla firmy Laminex. Prace obejmują wykonanie i montaż konstrukcji stalowej.
Projekt opracowała Firma inżynierska "Progres". Głównym projektantem jest mgr inż. Monika Olesiak10 maja 2018r.
Informacja o połączeniu spółki Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością oraz spółki ZPRE ,,Jedlicze” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.


    Uprzejmie informujemy, iż postanowieniem Sądu Rejonowego w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego z dnia 10-05-2018r. w trybie art. 492 § 1 pkt 1 Kodeksu spółek handlowych nastąpiło połączenie spółki Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Krośnie, przy ul. Pużaka 24 wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000141460, NIP: 6842232004, REGON: 370509263 oraz spółki ZPRE ,,Jedlicze” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jedliczu, przy ul. Kurkowskiego 86 wpisanej do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000080599, NIP: 6842205591, REGON: 00020882, poprzez przeniesienie całego majątku spółki Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością na spółkę ZPRE ,,Jedlicze” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością.

    Zgodnie z przepisem art. 494§1 Kodeksu spółek handlowych, z dniem połączenia ZPRE ,,Jedlicze” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jako Spółka Przejmująca wchodzi we wszystkie prawa i obowiązki Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, jako Spółki Przejmującej (sukcesja generalna), natomiast Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością została rozwiązana bez przeprowadzenia postępowania likwidacyjnego, w dniu wykreślenia z rejestru przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego w trybie art. 493§1 Kodeksu spółek handlowych.

    W związku z powyższym, od dnia 11-05-2018r. włącznie, prosimy o uwzględnienie we wszystkich bazach danych, umowach, dokumentach, w tym fakturach VAT i korespondencji, poniższych danych Spółki Przejmującej:

    ZPRE ,,Jedlicze” Spółka z odpowiedzialnością z siedzibą w Jedliczu, ul. Kurkowskiego 86, 38-460 Jedlicze, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy w Rzeszowie XII Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS: 0000080599, NIP: 6842205591, REGON: 000020882, nr rachunku bankowego: 18 1160 2202 0000 0002 3024 3754, adres strony internetowej www.zpre-jedlicze.com.pl

    Jednocześnie informujemy, iż organem uprawnionym do reprezentacji ZPRE ,,Jedlicze” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością jest zarząd, w skład którego wchodzą Pan Jacek Gajda - jako Prezes Zarządu oraz Pan Jacek Trybus – jako Wiceprezes Zarządu.


30 kwiecień 2018r.
Zakończenie kontraktu - Budowa otwartych wiat magazynowych dla Panmar w Szczepańcowej.


    Zakończylismy kontrakt - Budowa otwartych wiat magazynowych dla Panmar w Szczepańcowej. Stalinwest Sp. z o.o. zrealizowało kontrakt w trybie Generalnego Wykonawstwa. Kontrakt został zrealizowany terminowo i wg założeń Inwestora.20 marzec 2018r.
Podpisanie umowy z FA Krosno.


    Nasza spółka podpisała kontrakt na kompeksową realizację inwestycji budowy obiektu produkcyjnego dla FA Krosno SA. Stalinwest Sp. z o.o. realizuje kontrakt w trybie Generalnego Wykonawstwa.2 marzec 2018r.
Otwarte magazyny na drewno.


    Trwają roboty budowlane przy wznoszeniu otwartych magazynów na drewno w Szczepańcowej k/Krosna dla Panmar Sp. J. Poniżej wybrane zdjęcia z inwestycji. Stalinwest Sp. z o.o. realizuje kontrakt w trybie Generalnego Wykonawstwa.

16 styczeń 2018r.
Proces połączenia spółek - drugie zawiadomienie.


    Na podstawie art. 504 k.s.h., Zarząd Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością po raz drugi zawiadamia wspólników Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością o zamiarze połączenia Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krośnie, przy ul. Pużaka 24, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000141460 i ZPRE „Jedlicze” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jedliczu, przy ul. Kurkowskiego 86, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080599 na warunkach określonych w planie połączenia.
   Zarząd Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krośnie, przy ul. Pużaka 24, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000141460 informuje ponadto, iż wspólnicy mogą zapoznać się w siedzibie Spółki, przy ul. Pużaka 24, w Biurze Zarządu z dokumentami połączenia, o których mowa w art. 505 §1 k.s.h. lub na stronie internetowej Spółki pod adresem www.stalinwest.pl
Proces połączenia spółek - drugie zawiadomienie.

3 styczeń 2018r.
Wznowienie procesu połączenia spółek.


    Zarząd Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krośnie, przy ul. Pużaka 24, zawiadamia o wznowieniu procesu połączenia spółek ZPRE „Jedlicze” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jedliczu, przy ul. Kurkowskiego 86, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080599 i Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krośnie, przy ul. Pużaka 24, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000141460. Połączenie nastąpi na podstawie i na warunkach określonych w podpisanym przez Zarządy ww. Spółek Planie Połączenia z dnia 29 września 2017r.
Plan połączenia spółek.

29 grudzień 2017r.
Zdjęcia z budowy - Budowa bazy surowcowej dla firmy Panmar w Szczepańcowej k/Krosna.


    Stalinwest Sp. z o.o. realizuje kontrakt pt."Budowa bazy surowcowej dla firmy Panmar w Szczepańcowej k/Krosna". Przedstawiamy aktualne zdjęcia z budowy.


Więcej zdjęć znajduje sie na naszym koncie na portalu facebook.

30 listopad 2017r.
Montaż wieży na kościele w Ustrobnej.


    Stalinwest Sp. z o.o. wykonało i zamontowało konstrukcję stalową wieży na kościele w Ustrobnej k/Krosna. Zakres spółki dostawa i montaż konstrukcji stalowej wraz z kulą miedzianą o śr. 600mm, zwieńczenie konstrukcji krzyżem kutym oraz dostawa i montaż ośmiu sztuk wieżyczek towarzyszących.
8 listopad 2017r.
Nowa akcja reklamowa spółki Stalinwest Materiały Budowlane.


    Hurtownia budowlana STALINWEST Materiały Budowlane zaprasza do skorzystania z nowej akcji promocyjnej - szczegóły na stronie internetowej spółki.

23 październik 2017r.
Wstrzymanie połączenia spółek.


    Zarząd STALINWEST Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością informuje o wstrzymaniu – do odwołania - procesu połączenia spółek ZPRE „Jedlicze” Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Jedliczu, przy ul. Kurkowskiego 86, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000080599 i Stalinwest Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, z siedzibą w Krośnie, przy ul. Pużaka 24, wpisanej do Krajowego Rejestru Sądowego pod numerem KRS 0000141460.

3 październik 2017r.
Fabryka 4x4 - Szczepańcowa k/Krosna - zdjęcia gotowej inwestycji


    Przedstawiamy zdjęcia z inwestycji realizowanej przez naszą spółkę - Fabryka 4x4 w Szczepańcowej. Obiekt jest obecnie użytkowany przez Klienta. Budynek wzniesiono w systemie ZAPROJEKTUJ I ZBUDUJ. Roboty zrealizowano zgodnie z umową oraz harmonogramem robót.28 wrzesień 2017r.
Wznowienie procesu połączenia spółek


    W związku z zamiarem połączenia spółek ZPRE "Jedlicze" Sp. z o.o. ze spółką Stalinwest Sp. z o.o., spółki sporządziły niniejszy plan połączenia.
Plan połączenia spółek.

30 sierpień 2017r.
Kładki dla pieszych - ul. Miła w Rzeszowie


    Zakończyliśmy dostawę i montaż dwóch kładek przez rzekę w obrębie ul. Miłej w Rzeszowie. Zakres obejmował wykonanie, dostawę i montaż konstrukcji stalowej kładek, dostawę i montaż balustrad oraz wykonanie pomostu drewnianego wraz z ipregnacją. Roboty zrealizowano zgodnie z umową oraz harmonogramem robót.27 lipiec 2017r.
Hala magazynowa Panmar w Krośnie


    Trwa montaż konstrukcji stalowej hali magazynowej wraz z obudową, realizowanej dla firmy Panmar w Krośnie, ul. Podkarpacka. Zakres Stalinwest Sp. z o.o. to dostawa i montaż konstrukcji stalowej wraz z obudową, stolarką okienną i drzwiową oraz pomieszczeniem socjalnym w obiekcie. Prace wykonywane są zgodnie z harmonogramem.

30 czerwiec 2017r.
Zakończenie realizacji kontraktu - Fabryka 4x4


    Zakończylismy realizację kontaktu dla firmy Fabryka 4x4. Zakres obiektu obejmował projekt budowlany wraz uzyskaniem pozwolenia na budowę oraz kompleksowej realizacji inwestycji. Stalinwest Sp. z o.o. była generalnym wykonawcą inwestycji. Roboty budowlane zostały zrealizowane zgodnie z projektem i harmonogramem.


23 grudzień 2016r.
Święta Bożego Narodzenia i Nowy Rok 2017r.


    Zbliżają się świeta Bożego Narodzenia oraz nowy, 2017 rok. Życzymy naszym Klientom, Kontrahentom, Pracownikom oraz Wpółpracownikom zdrowych, spokojnych Świąt Bożego Narodzenia oraz dalszej, owocnej współpracy w nadchodzącym 2017r.


12 listopad 2016r.
Zakończenie budowy hali magazynowej dla BWI Poland Technologies w Krośnie.


    Ukończylimy realizację obiektu magazynowego dla BWI Poland Technologies w Krośnie. Zakres realizacji zawierał wykonanie projektu, pozwolenia na budowę oraz realizację obiektu "pod klucz" w systemie "Zaprojektuj i zbuduj". Obiekt zrealizowano zgodnie z wytycznymi zawartymi z umowie i w założonym terminie.24 październik 2016r.
Zakończenie budowy wiaty magazynowej dla ZGK w Rymanowie.


    Zakończylismy realizację wiaty magazynowej dla Zakładu Gospodarki Komunalnej w Rymanowie. Zakres projektu to dostawa i montaż konstrukcji stalowej wraz z obudową, siatkami i orynnowaniem. Obiekt zrealizowano zgodnie z projektem oraz w załozonym terminie.
18 październik 2016r.
Ostatnie prace przed "wydaniem projektu".


    Nasi pracownicy wykonują końcowe prace przed złożeniem projektu "Obiektu biurowego wraz z halą magazynową w Domasławiu, gm. Kobierzycie, powiat Wrocław" do pozwolenia na budowę. Projekt realizujemy na zlecenie naszego Klienta - firmy Voltex SA.

5 październik 2016r.
Rozpoczęcie budowy budynku biurowo-produkcyjnego Fabryka 4x4 w Szczepańcowej.


    W dniu dzisiejszym rozpoczęliśmy budowę budynku biurowo-produkcyjnego dla firmy Fabryka 4x4 Paweł Majka jako Generalny Wykonawca. Inwestycja składa się z budynku biurowego, obiektu hali produkcyjnej, sieci podziemnych oraz całego zagospodarowania terenu. Lokalizacja Inwestycji: Specjalna Strefa Ekonomiczna Szczepańcowa k/Krosna - http://www.strefa-szczepancowa.pl

Generalny Wykonawca: Stalinwest Sp. z o.o.
Powierzchnia zabudowy: 1 794,06m2
Powierzchnia użytkowa: 1 864,59m2

31 wrzesień 2016r.
Artykuł w magazynie Nowe Podkarpacie.   


21 czerwiec 2016r.
Zakończyła się budowa hali Kortów Tenisowych. W dziale realizacje znajdą Państwo zdjęcia z inwestycji.

28 kwiecień 2016r.
Budowa hali stalowej dla ZPRE "Jedlicze" Sp. z. o.o. zakończona.


    Przedmiotem realizacji był montaż konstrukcji stalowej, obudowa płytami warstwowymi i orynnowanie. Zapraszamy do działu realizacje.
25 styczeń 2016r.
KPB-Ślusarnia Sp. z o.o. Laureatem XVIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play” za rok 2015.


    27 listopada br. w EXPO XXI, w Warszawie (Hala 4, ul. Ignacego Prądzyńskiego 12/14) odbyła się Wielka gala XVIII edycji programu „Przedsiębiorstwo Fair Play”. Uroczystość wręczenia nagród „Przedsiębiorstwo Fair Play” 2015 była połączona z zakończeniem obchodów jubileuszu 25-lecia Krajowej Izby Gospodarczej. Program „Przedsiębiorstwo Fair Play” bazuje na rzetelnej, dwuetapowej weryfikacji firm. W pierwszym etapie przedsiębiorstwa wypełniają ankietę nt. swojej działalności. Firmy, które zdobędą wymaganą regulaminem liczbę punktów, przechodzą do drugiego etapu i odbywa się w nich audyt. Równocześnie prowadzone jest badanie opinii losowo wybranych kontrahentów. Wyniki audytu są umieszczane w raporcie, który razem z podsumowaniem badania wybranych kontrahentów otrzymuje Komisja Ogólnopolska. Na podstawie raportów Komisja przygotowuje dla Kapituły Programu rekomendacje dotyczące przyznania lub nieprzyznania certyfikatu oraz nagród głównych. Decyzje ostateczne podejmuje Kapituła Programu, w skład, której wchodzą przedstawiciele instytucji otoczenia biznesu, nauki, mediów, przedstawiciele władz samorządowych i doświadczeni przedsiębiorcy.

Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play” za rok 2015 odbiera Prezes Zarządu, KPB-Ślusarnia Sp. z o.o. Przemysław Szymański.
16 wrzesień 2015r.
Wywiad z Przemysławem Szymańskim Prezesem Zarządu KPB-Ślusarnia Sp. z o.o.